Úvod | Svatební agentura | Catering | Maturitní plesy | KC Svoboda | Kontakt
Catering | Cateringová agentura Cateringo - Zajišťujeme občerstvení při společenských akcích a událostech.
 

Catering

Česky Deutsch
 

Jsme renomovaná cateringová agentura se zkušenostmi a mnoha referencemi

Každý člověk miluje dobré jídlo. Přemýšlejte o tom, až budete plánovat společenskou akci. Ať už se jedná o svatbu, narozeninovou oslavu nebo firemní večírek, jídlo a pití musí být dokonalé. Jedině tehdy budou Vaši hosté odcházet spokojeni. Příprava občerstvení pro velké události je však velmi náročná. Věnujte se svým hostům a starosti nechte na nás, profesionálech.

Naše služby jsme připraveni uplatnit v interiérech i v exteriérech. Uspokojujeme jakkoliv náročná přání na kvalitu jídla a nápojů, včetně zajištění archivních vín. Máme vlastní itenerář. Umíme vytvořit vhodnou zvukovou a světelnou atmosféru. Zajišťujeme služby profesionálního fotografa, kameramana i hudební doprovod. Cateringové služby jsme schopni zajistit v celém regionu Karlovarského kraje.
Sídlíme v Chebu.

 

 

 
 

Reference a ceny

Tradičně zajišťujeme hostiny významných oficiálních událostí pořádaných městem Cheb. Naší doménou je tradiční velkolepý raut na REPREZENTAČNÍM PLESE MĚSTA.

Taneční soutěž GRAND PRIX CHEB s mezinárodními hosty pro nás představuje zkoušku profesionality, ve které samozřejmě prospíváme.

Mezi naše reference patří hostina pro účastníky mezinárodního festivalu mládežnických orchestrů a mažoretek FIJO a také CHEBSKÉ VALDŠTEJNSKÉ SLAVNOSTI.