Úvod | Svatební agentura | Catering | Maturitní plesy | KC Svoboda | Kontakt
Svatební agentura | Cateringová agentura Cateringo - Zajišťujeme občerstvení při společenských akcích a událostech.
 

Svatební agentura

Česky Deutsch
 

Cateringo – svatební agentura Vám zajistí svatbu kdekoli s komplexním servisem a organizací, jídelníčkem na přání, limuzínami a květinami.

Vaši svatbu můžete mít kdekoli. Krásné svatby jsme pořádali na zámku Mostov u Chebu, ale v podstatě si své Ano! můžete říci i na louce. Výjimku jsme schopni vyjednat z radnicí.

Zajistíme veškeré jídlo, pití a občerstvení. Chcete bohatý raut nebo vrstvené menu o několika chodech s vypečenou husou nebo selátkem. Výběr je jen na Vás, o ostatní se postaráme my. Jelikož máme zkušenosti s pořádáním svateb a velikých večírků pro početné společnosti, žádné Vaše přání pro nás není problém.

Sestavíme Vám celý ceremoniář svatby, takže nic nemusí řídit příčinlivá „tetička z Moravy“ nebo jiný svatební host, ale profesionál a konferenciér v jedné osobě.

K dispozici máme limuzíny, kompletní květinovou výzdobu, fotografa, kameramana, taktéž právníka pro eventuální předmanželskou smlouvu a zlatníka pro prstýnky.

 

 

 
 

Vystrojili jsme desítky svatebních událostí – naše zkušenosti Vám mohou být jen k užitku. Vaše svatba na může být i na splátky!

Svatební šaty jsou důležité a naši smluvní partneři jsou profesionálové. Vše budete mít čas si vyzkoušet, upravit a vyladit. Svatba se může odehrát v klídku:-)

A vaše svatba potřebuje muziku. Můžete mít vlastní nebo si vyberte z našich možností. K dispozici je např. hudební skupina Koala, Rullete band nebo Starovarka a další.

K dispozici je doprava pro všechny ostatní svatební hosty autobusem. Limuzína pro hlavní svatebčany již byla zmíněna.

V našich možnostech je hlídání rozpustilých a všetečných dětiček, aby se svatebčané mohli nerušeně bavit. Zkrátka, všechno vedeme v patrnosti. Zajistíme vám samozřejmě i svatební oznámení.

 

 

 
 

Svatba na zámku Mostov nedaleko Chebu – výhody akce na jednom místě.

Svatební obřad, ubytování i stravování je na jednom místě. Naprosto elegantní řešení. Svatební apatmán můžete mít k dispozici den před svatbou. Z toho plynou úžasné možnosti zejména pro nevěstu.

Ranní wellness pro nevěstu, vizážistka, kosmetička, kadeřnice, manikúra a pedikúra k dispozici na místě, žádné cestování ani domácí neklid. Nevěsta se krášlí a ostatní cvrká pod naší taktovkou. Ženich samozřejmě může být při nevěstě.

Ubytovaní mohou zaujmout své pokoje na zámku nebo levnější ubytování v přilehlé budově. Pro každého je k dispozici room servis – donáška na pokoj. Svatby na Mostově mají úžasnou atmosféru a skvělý ohlas, takže vřele doporučujeme!

Informujte se na tel. 728 187 909 nebo e-mailem.
Více o zámku Mostov »